Zamów klimatyzację wraz z montażem

Nasza firma działa na rynku regionalnym od lat – staramy się, by nasza oferta odpowiadała nie tylko aktualnym tendencjom w branży, ale przede wszystkim oczekiwaniom Klientów. Ponieważ współcześnie można zaobserwować niezwykle upalne lata wyborem wielu mieszkańców miast i mniejszych ośrodków pozostaje zakup klimatyzacji. Z nami mogą Państwo nie tylko uzyskać pomoc przy doborze odpowiedniego urządzenia, ale też zamówić usługę montażu takiej instalacji. Klimatyzacja w przestrzeni publicznej jest standardem, ale powoli staje się też standardem we wnętrzach mieszkalnych. Warto zdecydować się na takie udogodnienie – jednak po uprzedniej konsultacji ze specjalistami.

Niezawodność i dostępność

Zapewniamy zawsze wysoki poziom usług, od konsultacji, poprzez przeprowadzenie montażu, a na okresowych przeglądach klimatyzacji skończywszy. Przede wszystkim zamawiając u nas usługę montażu klimatyzacji można mieć pewność, że ten system będzie dopasowany do warunków panujących w  pomieszczeniu, do metrażu lokalu, do ilości mieszkańców. Najczęściej wybieranymi typami klimatyzatorów pozostają:

 • klimatyzacja ścienna – umieszczany blisko sufitu, zautomatyzowany, często kontrolowany przy pomocy pilota bądź poprzez ustawienie odpowiedniego programu. Klimatyzatory ścienne cieszą się niewątpliwie największą popularnością ze względu na szybko i prosto przeprowadzany montaż. Dodatkowo klimatyzatory nowej generacji pełnią też funkcję filtrującą, zmianie ulega zatem nie tylko temperatura powietrza, ale też jego skład. Alergeny i zanieczyszczenia mogą pozostać na zewnątrz – konieczne jest jednak regularne czyszczenie filtrów;
 • klimatyzacja przypodłogowo – podstropowa – klimatyzacja stopniowo zyskująca na popularności ze względu na swoją funkcjonalność oraz prosty montaż, a przy tym dyskretny wygląd i wydajność;

Szeroki wachlarz produktów i usług

Oczywiście to nie jedyne możliwości. Spośród szerokiej gamy urządzeń można wybrać jeszcze klimatyzatory kasetonowe oraz kanałowe. Kasetonowe modele rzadko są instalowane w domach mieszkalnych. Klimatyzatory kanałowe z kolei wymagają stosunkowo skomplikowanego montażu oraz określonych warunków lokalowych (podwieszane sufity). Oczywiście nasze usługi obejmują nie tylko instalowanie klimatyzacji w domach jedno- i wielorodzinnych. Oferujemy także montaż w przestrzeniach biurowych, usługowych, w budynkach instytucji publicznych. Każdorazowo konsultujemy też wybór urządzenia jak również projekt całej instalacji z Klientami. Warto zdecydować się na profesjonalnie przeprowadzoną usługę kupna oraz montażu klimatyzatora zwłaszcza, że nasze usługi są świadczone w sposób kompleksowy i dokładny. Współpracujemy z najlepszymi producentami klimatyzatorów cieszącymi się renomą na całym świecie. Wśród oferowanych przez nas klimatyzatorów znajdują się produkty takich marek, jak Gree czy LG.

Dobrze działająca klimatyzacja to taka, która jest poddawana regularnej konserwacji oraz czyszczeniu. Nasza firma zajmuje się również tego rodzaju usługami – czyszczenie takich elementów jak parownik, skraplacz czy sprężarka lepiej pozostawić specjalistom. Samodzielne umycie filtra lub jego wymiana są jednak wskazane, aby utrzymać jakość powietrza na optymalnym poziomie.

 • Obszar działania

  Klimatyzacja

  Wentylacja

  Rekuperacja

  Ogrzewanie

  Pompy ciepła

  Fotowoltaika